Jennifer L. Armentrout - Bodyguard (Gamble Kardeşler 3) ePub PDF e-Kitap indir


Gamble Kardeşler serisi devam ediyor! Onu kendisi hariç herkesten koruyabilirdi. Büyük bir tehlike, Alana Gore'un peşinde. İşinden ödün vermeyen, başarılı bir halkla ilişkiler uzmanı olarak, yıllar içinde kaçınılmaz biçimde birkaç düşman edindi ama bu seferki çok farklı… Alana da nereden geleceği belli olmayan bir tehlikeye karşı alınacak ilk önlemi alıp kendisine bir bodyguard tuttu. Ama ne bodyguard! İşinin ehli olmasının yanı sıra hem inanılmaz seksi hem de pek çapkın!

Alana kadar Chandler Gamble da tam bir profesyonel ve "yatmak istediği kimseyi korumamak" gibi kesin bir kuralı var. Ama Alana karşısında mesleği ile gittikçe şiddetlenen cinsel içgüdüsü arasında bir yerde azap çekiyor. Öte yandan, Alana'nın onun yardımına gerçekten ihtiyaç duyduğunun da farkında. Alana korunmaya, Chandler tatmin olmaya muhtaç ve çizgi aşıldığında kıyamet kopacak! Tüm bu gerilimin ortasında sizi, nefes nefese bir Bodyguard hikâyesiyle baş başa bırakıyoruz…
(Tanıtım Bülteni)

Yazar: Jennifer L. Armentrout
Sayfa Sayısı: 252
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
ISBN: 9786050936674
Yayınevi: DEX

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

ePub e-Kitap İndir epub ekitap indir download epub e-kitap indir epub pdf ebooks

PDF e-Kitap İndir pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdf epub ebooks

Yorumlar

 1. Link açılmıyor. Bi bakabilir misiniz?

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederiz admin :)

  YanıtlaSil
 3. Admin senden ricam Jasinda wilder-bensiz bir de Brittainny c. cherry-geçmişin kırıkları paylasabilirsen cok mutlu olucam simdiden tesekkurler iyi gunler

  YanıtlaSil
 4. Jacqualyn Frank Gideon yükler misiniz

  YanıtlaSil
 5. Sonsuzluğun Kıyısında J.A Redmerski paylaşabilir misiniz? iyi çalışmalar :)

  YanıtlaSil
 6. admin merhaba neden kitaplar gelmiyor bir sorun mu var acaba?

  YanıtlaSil
 7. Jennifer'in tartışmasız her kitabı okunmaya değer.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.